Międzynarodowa Konferencja Ministerialna “Żegluga Łączy”

  0
  1073

  Lokalizacja: Wrocław
  Termin: 18 – 19 IV 2018
  www.konferencjaiww.pl

  Ministerstwo Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej, wraz z Europejską Komisją ds. Gospodarczych ONZ, zaprasza do udziału w konferencji „Żegluga Łączy”. Konferencja odbędzie się w dniach 18-19 kwietnia 2018 roku, we Wrocławiu.

  Celem konferencji jest spotkanie wysokich rangą przedstawicieli międzynarodowych instytucji, liderów i decydentów zajmujących się rozwojem transportu oraz zwrócenie ich uwagi na potrzebę rozwoju sektora transportu wodnego śródlądowego. Spotkanie przedstawicieli środowiska międzynarodowego przełoży się na zwrócenie większej uwagi na kwestie związane z transportem wodnym śródlądowym zarówno w Europie, jak i poza nią.

  Jednym z głównych celów konferencji jest wzmocnienie europejskiej i międzynarodowej świadomości w zakresie możliwości oferowanych przez sektor transportu wodnego śródlądowego. Podczas debat i sesji poruszone zostaną takie tematy jak rozwój kluczowej dla warunków nawigacyjnych infrastruktury, digitalizacja i szeroki dostęp do danych i informacji, ekologia transportu, edukacja w zakresie potrzeb sektora i inne.

  Konferencja odbędzie się w Wrocławskim Centrum Kongresowych przy Hali Stulecia, ul. Wystawowa 1, 51-618 Wrocław

  Szczegółowe informacje nt. Konferencji wraz z rejestracją znajdują się na stronie www.konferencjaiww.pl