W dniach 5-6 grudnia 2016 r. w Rawie Mazowieckiej odbędzie się I Kongres Biogazu. Wydarzenie konferencyjne adresowane zarówno do właścicieli istniejących biogazowni rolniczych, zarządców instalacji biogazowych przy składowiskach odpadów i oczyszczalniach ścieków, właścicieli dużych gospodarstw rolnych, ferm drobiu, trzody chlewnej, gorzelni i mleczarni, inwestorów, środowisk naukowych z Polski i Europy oraz producentów i dostawców urządzeń i komponentów do biogazowni.

kb-slider_stopka

Dlaczego warto wziąć udział w wydarzeniu?

Program I Kongresu Biogazu adresowany jest do właścicieli istniejących biogazowni, którzy zainteresowani są obecnym systemem wsparcia biogazowni rolniczych w Polsce, zasadami działania systemu aukcyjnego, poprawą ekonomiki biogazowni oraz optymalizacją procesu produkcji biogazu, a także tematami związanymi z doborem substratu do swojej instalacji.

Konferencja w Rawie Mazowieckiej to dla właścicieli największych w Polsce ferm drobiu, gospodarstw trzody chlewnej, kierowników gorzelni oraz mleczarni szansa na zdobycie wiedzy, w jaki sposób skutecznie zagospodarować biomasę odpadową z przetwórstwa rolno-spożywczego przy wykorzystaniu biogazowni i tym samym ograniczyć koszty utylizacji problematycznych odpadów.

Inwestorzy zainteresowani budową instalacji biogazowej zapoznają się na I Kongresie Biogazu z procesem inwestycyjnym budowy biogazowni oraz technologiami biogazowymi, które najlepiej sprawdzają się na krajowym rynku z uwzględnieniem jego specyfiki.

Przedstawiciele środowisk naukowych będą mieli okazję wysłuchać prezentacji na temat najnowszych trendów rozwojowych branży biogazu w Europie oraz aktualnych kierunków badań nad produkcją biogazu.

Szczegółowy program konferencji jest dostępny na stronie:

http://magazynbiomasa.pl/kongres-biogazu/

Zainteresowanych udziałem zapraszamy do rejestracji w wydarzeniu na stronie http://magazynbiomasa.pl/kongres-biogazu/rejestracja/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here