Zastanawiasz się jak to jest mieszkać w inteligentnym domu lub jeździć elektrycznym autem? Chcesz wyprodukować zieloną energię, a nie wiesz jak się do tego zabrać? Odwiedź Expo Mazury w Ostródzie w dniach 24-25 listopada, posłuchaj branżowych liderów i poznaj ich produkty.

Już po raz drugi – ostródzkie Expo Mazury – zaprezentuje w swoich halach kompleksowe podejście do tematu alternatywnych źródeł energii. Począwszy od producentów, poprzez firmy zajmujące się montażem systemów energetycznych oraz wyspecjalizowane firmy consultingowe, po konsumentów – zarówno przedsiębiorstwa i samorządy, jak i odbiorcy indywidualni – każdy uczestnik targów będzie mógł znaleźć informacje dotyczące najnowocześniejszych rozwiązań w tym zakresie.

Wszyscy zainteresowani tematyką eko-energii będą mogli również wziąć udział w bezpłatnych eksperckich prelekcjach m.in. na temat: „Warunki efektywności i niezawodności instalacji fotowoltaicznych“, „Środki Narodowego Centrum Badań i Rozwoju a rozwój energetyki rozproszonej”, Eko-innowacje na Warmii i Mazurach” czy „Dobre praktyki – przykłady realizacji projektów OZE dla samorządowców i sektora prywatnego”.

Dodatkową atrakcją będzie możliwość obejrzenia samochodów elektrycznych, w tym terenowych i marki TESLA oraz samochodów hybrydowych.

Dla firm, które nie boją się śmiałych rozwiązań i inwestują w funkcjonalne i nowoczesne produkty przyznane zostaną nagrody Expo Mazury, czyli Żagle Rozwoju.

Wszystko o eko-innowacjach i zastosowaniu źródeł energii w firmie i domu. Szczegóły na stronie www.energyexpo.pl lub oficjalnym fanpage: www.facebook.com/EnergyExpoArena

Ostróda, 24-25 listopada. Przy wcześniejszej rejestracji wstęp wolny.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here