Targi GreenPOWER

  0
  1189

  Lokalizacja: Poznań
  Termin: 23-26 IV 2018
  www.greenpower.mtp.pl

  Największa w Polsce wystawa sektora OZE

  Zapraszamy Państwa na biznesowy mixer. Targi GreenPOWER, które gromadzą w jednym miejscu i czasie przedstawicieli wszystkich sektorów OZE, to dobra okazja, by poznać rynkowe tendencje, wymienić praktyczne spostrzeżenia, dowiedzieć się przed jakimi wyzwaniami i możliwościami stoi branża.

  Ekspozycja targów obejmuje: produkty, usługi i rozwiązania z zakresu energii słonecznej, wiatrowej, wodnej, biomasy, biopaliw oraz technologii energooszczędnych.

  Wiele osób przyjeżdża do Poznania na targi w poszukiwaniu najnowszej wiedzy, bowiem podczas GreenPOWER odbywa się szereg specjalistycznych seminariów, spotkań branżowych, prezentacji nowości czy też konsultacji i porad na stoiskach eksperckich. Na rok 2017 zaplanowano m.in.

  • Forum „Fotowoltaika dla każdego”
  • „Samowystarczalne energetycznie gospodarstwo agroturystyczne”
  • Debaty na temat OZE, biogazu, biopaliw, biomasy
  • Finansowanie inwestycji OZE

  Targi GreenPOWER odbywają się w  ramach cyklu wydarzeń Energy Future Week

  ________________________________________

  Opinie wystawców GreenPOWER

  Andrzej Zyber, Oberhauser Solar Befestigungssysteme GmbH . – Na targach GreenPOWER wystawiamy się od 2011 roku. Uważam, że są to najlepsze targi w Polsce dotyczące zielonej energii. Po targach zawsze dostajemy bardzo duży feedback.

  Beata Wiszniewska, Polska Izba Gospodarczej Energetyki Odnawialnej i Rozproszonej. – Targi GreenPOWER to bardzo dobre miejsce, żeby zobaczyć jakie są trendy w energetyce odnawialnej. Jesteśmy obecni na targach GreenPOWER od ich początku

  Joanna Starosta, Bioten. – Na targach GreenPOWER spotykamy mnóstwo zwiedzających. Prezentowana przez nas oferta spotkała się z bardzo dużym zainteresowaniem, co nas ogromnie cieszy.