Member Directory

Z wykształcenia ekonomista, w 2002 uzyskał magisterium w Wyższej Szkole Finansów i Zarządzania w Białymstoku. W tym samym roku zajął się prowadzeniem własnej działalności gospodarczej w branży handlowej.

W 2006, 2010, 2014 i 2018 uzyskiwał mandat radnego miejskiego w Białymstoku. Pełnił funkcję przewodniczącego klubu radnych PiS. Od 2014 do 2018 był przewodniczącym białostockiej rady miejskiej, następnie został wiceprzewodniczącym tego gremium. Był inicjatorem przywrócenia w mieście rad osiedli oraz jednym z inicjatorów ustanowienia księdza Michała Sopoćki patronem Białegostoku.

W wyborach parlamentarnych w 2019 wystartował z ramienia Prawa i Sprawiedliwości do Senatu RP w okręgu nr 60. Uzyskał mandat senatora X kadencji, otrzymując 104 694 głosy. Został następnie powołany na sekretarza Senatu.

Ekspert ds. Nowych Technologii

Inżynier hydrotechnik, członek SITWM, członek i wiceprzewodniczący Klubu Śródlądowych Dróg Wodnych przy SITWM O/Kraków, koordynator i prezes zarządu Klastra Górnej Wisły, prezes Stowarzyszenia „Wisła Łączy”, członek Komitetu Monitorującego POLSKA 3.0, ekspert ds. śródlądowych dróg wodnych Centrum Analiz Klubu Jagiellońskiego, redaktor działu Drogi Wodne „OZEON - Biznes&Ekologia”.

Serwis internetowy OZEON to nie tylko aktualności, przeglądy produktów ale też podręczne narzędzia dla osób interesujących się ekologią. Partnerzy portalu komunikują na bieżąco o promocjach, szkoleniach, nowych referencjach oraz prezentują swoje produkty. Serwis wzmocniony jest poprzez Facebook, Instagram oraz Twitter.

Prezes Zarządu Fundacji Konstruktywnej Ekologii Ecoprobono.