Trwają zapisy na wydarzenie organizowane przez Departament Handlu Prowincji Jiangsu oraz Targi Kielce. Spotkania dedykowane są polskim przedsiębiorcom chcącym nawiązać współpracę z chińskimi producentami z branży fotowoltaicznej. Zachęcamy do udziału w spotkaniu online w dniach od 15 do 18 czerwca.

Zgodnie z danym PARP Chiny prowadzą wymianę handlową z 220 krajami całego świata i po raz pierwszy w historii, największym partnerem handlowym krajów Unii Europejskiej, a zainteresowanie tematem importu towarów budowlanych z Chin rośnie. Wśród najbardziej pożądanych przez Europejczyków dóbr Państwa Środka znalazły się: elektronika i sprzęt medyczny. Jednak to nie wszystko. Okazuje się bowiem, że dużym zainteresowaniem cieszą się również panele solarne i inne produkty związane z fotowoltaiką. Warto dodać, że Chiny są jednym z największych producentów paneli solarnych, a także podzespołów do ich produkcji. Polska natomiast przeżywa prawdziwy boom, jeśli chodzi o wykorzystanie odnawialnych źródeł energii. Warto więc nawiązać współpracę z firmami Państwa Środka, aby wykorzystać hossę i przekuć biznes w pieniądze.

Nowe technologie i nowi partnerzy w biznesie

W związku z obowiązującą sytuacją epidemiologiczną, wydarzenie  odbędzie się w formie online. „Fotowoltaika” to spotkania mające na celu umożliwienie nawiązania kontaktów biznesowych pomiędzy dostawcami produktów fotowoltaicznych z prowincji Jiangsu z partnerami z Europy Środkowej i Wschodniej. Targi Kielce, drugi ośrodek wystawienniczy w Europie Środkowo – Wschodniej,  wraz z Departamentem Handlu Prowincji Jiangsu zorganizowały spotkanie online  z chińskimi producentami branży fotowoltaicznej. Chcesz nawiązać współpracę z chińskimi przedsiębiorcami i nie wiesz, jak to zrobić? Zapisz się na czerwcowe spotkania!

W spotkaniu weźmie udział ponad 30 chińskich przedsiębiorstw. Lista firm dostępna jest tutaj. Od 15 do 18 czerwca 2021 w godzinach od 9:00 do 12:00 zapraszamy na spotkania z producentami branży fotowoltaicznej. Do tej pory zgłosiło się ponad 30 producentów, mających w swojej ofercie: systemy fotowoltaiczne, kable fotowoltaiczne, złącza fotowoltaiczne, panele fotowoltaiczne, falowniki, folie typu „backsheet”, ogniwa fotowoltaiczne oraz moduły fotowoltaiczne.

Zachęcamy do bezpłatnej rejestracji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here