Pic. Archiwum MTP

W dniach 23-26.04.2018 w Poznaniu odbędą się Międzynarodowe Targi Energii Odnawialnej GreenPower. Tegoroczna jubileuszowa, 10. edycja targów odbywać się będzie równolegle z targami Instalacje, Sawo, Securex oraz z targami EXPOPOWER. Ten blok targów pozwoli na bardzo szeroki przegląd zagadnień związanych z różnorodnego rodzaju instalacjami.

Targi GreenPower gromadzą w jednym miejscu i czasie przed­stawicieli wszystkich sektorów OZE. To najlepsza okazja, by po­znać rynkowe tendencje, wymienić praktyczne spostrzeżenia czy też dowiedzieć się, przed jakimi wyzwaniami i możliwościami stoi branża.

Podczas targów GreenPower odbywa się szereg specjalistycz­nych seminariów, spotkań branżowych, prezentacji nowości czy też konsultacji i porad na stoiskach eksperckich. To idealne miej­sce dla osób poszukujących najnowszej wiedzy z zakresu OZE.

Sami organizatorzy, przewidują, że w ciągu czterech dni targo­wych, ekspozycje GreenPower zwiedzi ponad 25 000 profesjona­listów z Polski i zagranicy.

Magazyn OZEON objął po raz kolejny patronatem medialnym Międzynarodowe Targi Energii Odnawialnej GreenPower. Wszystkie osoby zainteresowane spotkaniem z naszym zespołem redakcyjnym zapraszamy do pawilonu nr 6, stoisko nr 81.

Szczegółowe informacje nt. targów GreenPOWER znajdują się na stronie www.greenpower.mtp.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here