Światowe premiery, nowinki technologiczne z sektora AGRO, bogata ekspozycja maszyn i urządzeń rolniczych, produkty wyróżnione Złotymi Medalami, strefa nowoczesnej gospodyni i wiele atrakcji dla rodzin z dziećmi – tak właśnie zapowiada się siódma edycja Międzynarodowych Targów Rolniczych POLAGRA-PREMIERY, które w dniach 18-21 stycznia 2018 roku odbędą się w Poznaniu.

 

Międzynarodowe Targi Rolnicze POLAGRA-PREMIERY, charakteryzuje długa historia oraz dynamiczny rozwój, który widać szczególnie na przestrzeni ostatnich edycji. Profesjonalne podejście do organizacji imprezy oraz atmosfera panująca podczas wydarzenia pozwoliły zyskać wierne grono wystawców i zwiedzających. Na uczestników Targów czekać będą najnowsze modele ciągników znanych marek jak: ZETOR, FENDT, MASSEY FERGUSON, MC Cormick, VALTRA, JOHN DEERE, KUBOTA, URSUS, CASE IH czy NEW HOLLAND. Na uwagę zasługuje również bogata oferta polskich producentów, czyli firm: SAMASZ, KRUKOWIAK, EXPOM-KROŚNIEWICE, URSUS, BURY-MASZYNY ROLNICZE, BIN, MANDAM, MEPROZET, UNIA, AGRO-TOM czy METALTECH.

POLAGRA PREMIERY 2016

PRAWDZIWE premiery na polskim rynku

Już niebawem za sprawą Międzynarodowych Targów Rolniczych POLAGRA-PREMIERY zostanie otwarty kolejny sezon w branży rolniczej. Pokaz kilkuset nowości polskich i zagranicznych producentów odbędzie się właśnie w Poznaniu. – Osoby uczestniczące w Targach jako pierwsze w Polsce przyjrzą się produktom, których dotąd nie było w sprzedaży na polskim rynku – zapewnia Jakub Patelka, dyrektor projektu. – Na odwiedzających czekać będzie bardzo bogata oferta maszyn i urządzeń rolniczych, różnorodny program wydarzeń towarzyszących oraz inne atrakcje, które wzbudzą wiele pozytywnych emocji – dodaje.

Ekspozycja podzielna na różne sektory rolnicze

Podczas siódmej edycji Międzynarodowych Targów Rolniczych POLAGRA-PREMIERY ekspozycja będzie zbudowana wokół traktorów, kombajnów, maszyn i urządzeń rolniczych wykorzystywanych do transportu, uprawy gleby, nawożenia, zraszania, ochrony i pielęgnacji roślin, siewu, sadzenia, zbioru płodów rolnych, maszyn zielonkowych, narzędzi ręcznych, części zamiennych czy urządzeń wykorzystywanych do naprawy oraz konserwacji sprzętu rolniczego. Część wystawy poświęcona będzie nasionom rolniczym i ogrodniczym, środkom ochrony roślin oraz nawozom. Interesująco zapowiada się też asortyment z zakresu budownictwa wiejskiego, wyposażenia stanowisk dla zwierząt, sprzętu zootechnicznego, weterynaryjnego, aparatury kontrolno-pomiarowej. Właścicielom gospodarstw oraz hodowcom zostaną zaprezentowane również artykuły z kategorii bezpieczeństwa i higieny pracy.

Złote Medale na Targach POLAGRA-PREMIERY

Innowacyjne maszyny i najnowsze rozwiązania rolnicze na nowy sezon wykonane w oparciu
o najwyższej klasy technologie będzie można zobaczyć podczas Targów POLAGRA-PREMIERY. Na szczególną uwagę zwiedzających zasługuje aż 27 produktów nagrodzonych ZŁOTYMI MEDALAMI MTP. 15 wyróżnień padło w kategorii maszyn i urządzeń rolniczych. Godne polecenia są również nowości z kategorii roślin uprawnych.

Strefa Precyzyjnego Rolnictwa – INNOWACJE

Śledzenie pól za pomocą dronów, aplikacje do zarządzania gospodarstwem rolnym, systemy GPS ustawiające pracę maszyn rolniczych – to tylko kilka z wybranych opcji, które pozwalają monitorować uprawy z nieco innej perspektywy. Jak nowe technologie wpływają na polskie rolnictwo? Pomagają maksymalnie uprosić proces produkcji, zoptymalizować jej koszt i poświęcony czas. Nowe technologie poprawiają też bezpieczeństwo pracy. Które z nich najlepiej sprawdzają się w polskim rolnictwie? Odpowiedź na to pytania będzie można znaleźć w Strefie Precyzyjnego Rolnictwa, która towarzyszyć będzie siódmej edycji Międzynarodowym Targów Rolniczych POLAGRA-PREMIERY.

Rolnicze trendy na 2018

Program wydarzeń Targów POLAGRA-PREMIERY wzbogacą konferencja „Bioenergia w rolnictwie elementem gospodarki obiegu zamkniętego” organizowana przez wydawnictwo Abrys, wystąpienie Rafała Błachowskiego na temat błędów krytycznych obniżających zysk, dzień hodowlany, na który zaprasza Instytut Zootechniki PIB Kraków, dyskusje przy kawie na stoisku top agrar Polska, Forum Producentów Zbóż i Kukurydzy, konferencja na temat polskiego rolnictwa i perspektyw jego rozwoju oraz XII Forum Producentów Rzepaku i Roślin Białkowych. Podczas Targów odbędą się również warsztaty „Jak współcześnie zwiększać efektywność przedsiębiorstwa zarówno w obszarach operacyjnych, jak i rynkowych?”, które poprowadzi firma 4 Results.

Strefa Nowoczesnej Gospodyni

Organizacja wydarzeń, które cieszą się popularnością podczas Targów POLAGRA-PREMIERY stała się już tradycją. Jednym z nim jest Strefa Nowoczesnej Gospodyni dedykowana paniom, które wraz ze swoimi rodzinami przyjadą do Poznania. Zwiedzanie ekspozycji wystawienniczej płeć piękna urozmaici sobie miło spędzonym czasem w specjalnie wydzielonej przestrzeni, do której dostęp otwarty będzie tylko dla kobiet. Jakie atrakcje czekają na nowoczesne gospodynie? Odpoczynek w przyjemnej atmosferze, aromatyczne, ciepłe napoje oraz liczne warsztaty. W tym roku współorganizatorem strefy jest Polskie Wydawnictwo Rolnicze, wydawca czasopisma „Gospodyni”.

STREFA JUNIORA

Targi Rolnicze POLAGRA-PREMIERY gromadzące w jednym miejscu i czasie szeroką ofertę maszyn rolniczych to prawdziwa gratka również dla szerokiej publiczności i wspaniała zabawa dla rodzin z dziećmi. Najmłodsi uczestnicy Targów z bliska będą mogli przyjrzeć się poszczególnym modelom maszyn i urządzeń rolniczych. Dodatkowo dzieciom dedykowana jest STREFA JUNIORA zlokalizowana w pawilonie 7. Będzie to miejsce dobre do odpoczynku, jak i zabawy.

PP2015 Pl all

Więcej informacji na temat programu znajduje się na stronie:
www.polagra-premiery.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here