0
1861

Szanowni Państwo,

W kwartalniku OZEON – Biznes & Ekologia uruchomiliśmy od lipca  dział poświęcony śródlądowym drogom wodnym oraz wszelkim tematom związanym z nimi. Będziemy się starać przybliżać Państwu wszelkie sprawy związane odbudową i rozwojem dróg wodnych, transportu wodnego, turystyki wodnej, przede wszystkim w Polsce.

Transport wodny jest najtańszą i najbardziej ekologiczną formą transportu. W Polsce niestety drogi wodne są bardzo zaniedbane, a transport wodny praktycznie nie istniej. Teraz pojawiła się szansa na jego odbudowę. Jednym z pierwszych tematów będą artykuły opisujące poszczególne odcinki dróg wodnych w Polsce. Zaczynamy od tematu bliskiego mi osobiście – Kanału Śląskiego.

Bardzo serdecznie zapraszam do przesyłania komentarzy i uwag dotyczących artykułów i samego pomysłu tego działu. Zapraszamy także do przesyłania swoich materiałów na adres: DrogiWodne@ozeon.com.pl

Poprzedni artykułFORTE buduje lotnisko
Następny artykułXXVII Forum Ekonomiczne
Inżynier hydrotechnik, członek SITWM, członek i wiceprzewodniczący Klubu Śródlądowych Dróg Wodnych przy SITWM O/Kraków, koordynator i prezes zarządu Klastra Górnej Wisły, prezes Stowarzyszenia „Wisła Łączy”, członek Komitetu Monitorującego POLSKA 3.0, ekspert ds. śródlądowych dróg wodnych Centrum Analiz Klubu Jagiellońskiego, redaktor działu Drogi Wodne „OZEON - Biznes&Ekologia”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here